GRUPA AZOTY

GRUPA AZOTY

SPONSOREM TYTULARNYM OLYMPIC SUMMER CAMP

 
GRUPA AZOTY OLYMPIC SUMMER CAMP - właśnie taką nazwę nosi tegoroczny camp Judo w Dźwirzynie.
 
Grupa Azoty to jeden z liderów branży nawozowo-chemicznej w Europie, działający w sektorze nawozów mineralnych, tworzyw inżynieryjnych, a także produktów OXO i innych chemikaliów. W jej skład wchodzą m.in. Grupa Azoty S.A. (jednostka dominująca z siedzibą w Tarnowie), Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A, Grupa Azoty Zakłady Chemiczne „Police” S.A., Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A i Compo Expert Holding GmbH.
 
 
Grupa Azoty, nazywana dziś championem narodowym, zatrudnia łącznie ok. 15 tys. pracowników, a jej wartość budowana od lat przez stabilny akcjonariat sprawiła, że została uznana za jedną z firm strategicznych dla polskiej gospodarki.
 
Prezes Akademii Judo Poznań Radosław Miśkiewicz :
 
Grupa Azoty od wielu lat wspiera wybitnych polskich sportowców i kluby sportowe.
Bardzo się cieszę , że zostaliśmy wyróżnieni.
 
Jesteśmy w klubie bardzo szczęśliwi, że udało nam się porozumieć i od dziś nasz klub jest wspierany przez Grupę Azoty. 
 
GRUPA AZOTY OLYMPIC SUMMER CAMP to wydarzenie sportowe w którym udział weźmie ponad 600 uczestników z całej Polskia także z Szwajcari.
 
Gwiazdą GRUPA AZOTY OLYMPIC SUMMER CAMP będzie Roman Gontiuk - dwukrotny medalista olimpijski z Ukrainy. Dźwirzyno w dniach 24-31.07.2021 stanie się Polską stolicą JUDO. 
 
Od wielu lat budujemy markę Klubu Sportowego Akademii Judo w Poznaniu. Mamy wielu sponsorów i partnerów. Jesteśmy wspierani przez Miasto Poznań oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego co czyni z nas wiarygodnego partnera.
 
A dziś "dostrzegła" nas GRUPA AZOTY to znak, że idziemy w dobrym kierunku. Nie zamierzamy "spocząć na laurach ". Chcemy być jeszcze lepsi i silniejsi. Dziękuję wszystkim za wsparcie i zaufanie. Jestem pewien, że nie zawiedziemy!!! - zakończył Prezes Miśkiewicz