Trenerzy

Stopień judo: II DAN

Radosław Miśkiewicz

Prowadzone grupy: Kadra Klubu (młodzik, junior młodszy, junior, senior)

“Jako dziecko trenowałem wiele sportów, lecz Judo zostało na zawsze. To jest sport , który rozwija pod każdym względem - fizycznym i mentalnym. Dlatego też próbuje przekazać to swoim podopiecznym - tym najmłodszym i najstarszym, chcę przekazać im czym jest ta wspaniała dyscyplina sportu”

Stopień judo: II DAN

Jan Wallus

Prowadzona grupa: Dzieci

“Odkąd pamiętam zawsze interesowały mnie sporty ekstremalne, przede wszystkim sporty walki. Mając 10 lat zacząłem trenować judo, z małymi przerwami, robię to do dziś i niezmiennie sprawia mi to ogromną frajdę. Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem (chciałbym kiedyś, któregoś z moich wychowanków zobaczyć z medalem olimpijskim na piersi), ale również wielką przyjemnością”

Stopień judo: II DAN

Dariusz Migdałek

Prowadzona grupa: Dzieci, Osoby z niepełnosprawnościami

“Sport od zawsze był moją wielką pasją. Judo trenuję od 9 roku życia, reprezentowałem zarówno barwy klubowe, jak i narodowe w licznych zawodach przez kolejne 12 lat. Wieloletnie doświadczenie zawodnicze oraz przygotowanie metodyczno-pedagogiczne pozwalają mi na pełne pasji i zaangażowania prowadzenie kreatywnych zajęć z dziećmi, które uczestnicząc w treningach judo mają szansę rozwijać swoją ogólną sprawność fizyczną oraz kształtować swój charakter”

Stopień judo: I DAN

Basia Dubkiewicz

Prowadzona grupa: Dzieci

“Swoją przygodę z judo zaczęłam mając 12 lat. Szybko przerodziło się to w pasję, a następnie w sposób na życie. Jako zawodniczka wielokrotnie stawałam na najwyższym stopniu podium Mistrzostw Polski, Pucharów Polski. Przez 15 lat byłam sędziną. Sędziowałam klubowe, regionalne i ogólnopolskie zawody. Największym wyróżnieniem był mój udział w Letnich Światowych Igrzyskach w Judo w Los Angeles, gdzie jako jedyna Polka pojawiłam się tam w roli sędziny.. Obecnie skupiam się na pracy trenerskiej - to przynosi mi największą radość,, zwłaszcza kiedy mogę obserwować rozwój moich podopiecznych”

Stopień judo: I DAN

Angelika Kowalczyk

Prowadzona grupa: Dzieci

“Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości. To cudowne móc przekazywać swoją wiedzę młodszym, patrzeć jak małymi kroczkami podwyższają swoje umiejętności. Wiem, jak ważny w ich życiu jest prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny, dlatego każdy trening dopasowany jest do danej grupy”

Stopień judo: I DAN

Kamila Busse

Prowadzona grupa: Dzieci

“Jestem Trenerką i zawodniczka. Judo jest połowa mojego życia. Uwielbiam zarażać moją pasją najmłodszych. Serdecznie zapraszam na zajęcia! Gwarantuje świetna zabawę i rozładowanie nadmiernej energii!”

Stopień judo: I DAN

Joanna Witkowska

Prowadzona grupa: Dzieci

“Już 17 lat trenuję judo. Byłam reprezentantką Kadry Narodowej Judo, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski i Pucharów Europy. Posiadam stopień mistrzowski I dan. Judo jest moją pasją. Na treningach dzieci uczą się bawiąc”

Stopień judo: I DAN

Agnieszka Nowak

Prowadzona grupa: Dzieci

“Wieloletnia praca na treningach i obozach pozwoliła mi wywalczyć wiele medali na Mistrzostwach Polski i Ogólnopolskich Olimpiadach Młodzieży. Najważniejszym dla mnie osiągnięciem jest medal z Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz z Międzynarodowych zawodów we Włoszech z 2002 roku. Obecnie swoją wiedzę przekazuje dzieciom na treningach, którym zawsze powtarzam, że sukces jest na wyciągnięcie ręki”

Stopień judo: I DAN

Joanna Milej

Prowadzona grupa: Dzieci, przedszkola

“Praca z dziećmi daje mi dużo radości. Cieszę się, że mogę przekazywać swoja wiedzę najmłodszym zawodnikom Akademii”

Stopień judo: IV DAN

Volodymyr Nakonechnyy

Prowadzona grupa: Kadra Klubu (młodzik, junior młodszy, junior, senior)

"Pochodzę z Ukrainy, w klubie trenuję i opiekuję się moimi rodakami. Zacząłem trenować w wieku 14 lat, wkrótce skończę 58, a judo nadal jest dla mnie wszystkim. Moim wychowankiem jest m.in. Roman Gontiuk - dwukrotny medalista Olimpijski z Aten i Pekinu. Największą nagrodą za całą moją pracę i zaangażowanie jest podium moich zawodników i zawodniczek."

Stopień judo: I DAN

Izabela Olejnik

Prowadzona grupa: Dzieci

STOPIEŃ JUDO: VI DAN

Giorgio Vismara

Prowadzona grupa: Kadra Klubu

Włoski judoka - Olimpijczyk z Barcelony 1992, gdzie zajął trzynaste miejsce w wadze średniej.

Brązowy medalista mistrzostw świata w 1991; siódmy w 1985. Uczestnik zawodów w 1987, 1989, 1993 i 1995. Startował w Pucharze Świata w latach 1989–1993, 1995, 1996, 1998, 2000. Wicemistrz Europy w 1991 i trzeci w 1989 i 1992. Brązowy medalista igrzysk śródziemnomorskich w 1987. Mistrz igrzysk wojskowych w 1995, a także MŚ wojskowych w 1992 i drugi w 1986 roku.

Stopień judo: I DAN

Anita Szafczyk

Prowadzona grupa: Dzieci, przedszkola

Stopień judo: III DAN

Tetyana Nakonechna

Prowadzona grupa: Dzieci, przedszkola

"Jestem Ukrainką, judo trenuję od 13 roku życia. Moje pierwsze doświadczenia z tym sportem miały miejsce podczas zabaw ze starszym bratem. Poświęciłam swoje całe życie ulubionej pasji. W 2000r. dotarłam do 3 danu, w Ukrainie przygotowałam mistrzynie, które teraz pracują jako trenerki. W Polsce od 6 lat trenuję dzieci od 3 roku życia - z radością dzielę się swoim doświadczeniem i chętnie poznaję polskie judo!"