Egzaminy na stopnie kyu i dan

Czas na egzamin...

WIDZIMY SIE JUŻ 17 CZERWCA!

Co rok organizowany jest przez nas egzamin na pasy, podczas którego sprawdzamy Wasze umiejętności na macie, czego efektem jest nadanie Wam właściwych stopni kyu i dan.

Przed sprawdzianem jesteście odpowiednio przygotowywani, każdy trening jest dla Was cenną lekcją, a udział w zawodach lub campach nowym doświadczeniem - dbamy o Waz rozwój na najwyższym poziomie!

Egzamin to weryfikacja Waszej ciężkiej pracy, w judo krok po kroku rozwijacie swoją sprawność na tatami, a my dajemy Wam szansę osiągania coraz wyższych szczebli!

Najbliższy egzamin na Pasy w PGE Akademii Judo odbędzie się 17.06.2023r ul. Taborowa 1-4, Poznań

Aby podejść do egzaminu na stopień kyu należy:

Aby podejść do egzaminy na stopień kyu należy:
1. Wypełnić wniosek elektronicznie do 9.06.2023r o przystąpienie do egzaminu (wypełniony punkt A., B.I oraz podpis rodzica pod punktem V, osoby zdające na pasy: pomarańczowo-zielone, zielone, niebieskie – wypełniony punkt A., B.I, B.II oraz podpis rodzica pod punktem V). Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie wniosku dostępnego na: https://turnieje.akademiajudo.pl/egzamin-kyu
2. Posiadać książeczkę „Regulamin Akademii Judo uzyskania stopni szkoleniowych kyu”, którą można nabyć u trenera lub w recepcji klubu (koszt 20zł).
3. Dokładne godziny weryfikacji oraz egzaminów będą opublikowane 12.06.2023r

W dniu egzaminu:
1. Zawodnicy przychodzą na 15 minut przed egzaminem w wyznaczonym dniu i godzinie według podanego harmonogramu i udają się do biura Akademii.
2. Przynosimy wydrukowany wniosek oraz opłatę za egzamin.
3. Na miejscu egzaminu (ul. Taborowa 1-4) będzie odbywać się weryfikacja wszystkich składek miesięcznych oraz rocznej oraz czy zawodnik jest zarejestrowany w systemie SportBM.
4. Po odbytej weryfikacji zawodnik otrzymuję dokument z pieczątką z którą udaje się do egzaminatora na Sali.
5. Prosimy pamiętać aby przynieść książeczkę „Regulamin Akademii Judo uzyskania stopni szkoleniowych kyu”, gdzie wpisywane powinny być poprzednie egzaminy i starty w zawodach.

Opłaty za egzamin:
6-3 kyu 90zł
2-1 kyu 110zł
1 DAN 470zł
2-6 DAN 770zł

1.Wszyscy zawodnicy, którzy zdawali już egzamin i byli zgłoszeni przez Akademią Judo do Polskiego Związku Judo o istniejącym kyu, powinni być zarejestrowani na stronie www.pzjudo.pl w zakładce rejestr stopni.
2. Zdane egzaminy będą zarejestrowane w systemie PZ Judo.

Do zobaczenia na egzaminie!
PGE Akademia Judo Poznań