Poznańska Dziecięca Liga Judo

Poznańska Dziecięca Liga Judo to cykliczne zawody judo mające na celu wprowadzenie podopiecznych do rywalizacji sportowej!

ZAPISY NA III ETAP DO 09.06!

Każdy etap ligi uczy dzieci pewnych wartości judo, nierzadko pomagają w tym nowi bohaterowie ligi i maskotka klubowa Ipcio!
Podczas walk nasi najmłodsi zawodnicy i zawodniczki świetnie się bawią, a trenerzy i trenerki mają szansę na obserwację postępów ich podopiecznych! Dlatego w trakcie trwania ligi dbamy nie tylko o sportową rywalizację, ale też o przyjazną atmosferę, aby dzieci mogły czuć się komfortowo!
Co więcej, trenerzy starają się dopingować i podnosić na duchu swoich podopiecznych. Poznańska Dziecięca Liga Judo to rosnąca liczba judoków i mnóstwo emocji!
Liga to zawody przeznaczone dla dzieci trenujących w naszych punktach (tych w wieku przedszkolnym również). Uczestnicy walczą w różnych kategoriach w zależności od wieku, wagi i stażu trenowania, obowiązkowy jest także odpowiedni strój - judoga z herbem klubu.

Dla dzieci i ich bliskich to wspaniała okazja na wspólne spędzenie czasu i początek pięknej przygody, każdy kolejny etap jest krokiem w rozwoju i zdobywaniu doświadczenia!

liga to etapy od stycznia do grudnia, podczas każdego z nich zbieramy medale, które finalnie łączą się w jedną całość!

Trwa Poznańska Dziecięca Liga Judo 2023...

Tegoroczna Dziecięca Liga Judo objęta zostaje patronatem Flavio Canto - Gwiazdy Judo debiutanckiej edycji Winter Champion Judo Camp 2022.

Flavio to brazylijski judoka, który podczas Igrzysk Olimpijskich w Atenach w 2004 roku zdobył złoty Medal Olimpijski.

Ten doskonały zawodnik oprócz najwyższych umiejętności sportowych, posiada również wielkie serce, ucząc i promując judo wśród najmłodszych zawodników i zawodniczek z najuboższych dzielnic Rio De Janeiro.

Flavio nosi na swojej judodze 6 symboli, których znaczenia kierują jego decyzjami nie tylko na macie, ale i w życiu, są to:
1. ODWAGA
2. POKORA
3. SZACUNEK
4. NIEZŁOMNOŚĆ
5. ODPOWIEDZIALNOŚĆ
i w końcu 6. SOLIDARNOŚĆ!

Wszystkie z sześciu zasad, które reprezentuje judoka są tym, czego chcemy Was nauczyć podczas pięciu etapów Poznańskiej Dziecięcej Ligi 2023.
Mamy nadzieję, że nigdy o nich nie zapomnicie i podobnie jak u Flavio Canto będą Wam towarzyszyć w każdej sferze życia!

Do zobaczenia podczas III ETAPU już 18.06!

WYDARZENIE WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ URZĄD MIASTA POZNANIA

Kto zdobędzie wszystkie medale?!