Poznańska Dziecięca Liga Judo

Poznańska Dziecięca Liga Judo to cykliczne zawody judo mające na celu wprowadzenie podopiecznych do rywalizacji sportowej!

Każdy etap ligi uczy dzieci pewnych wartości judo, nierzadko pomagają w tym nowi bohaterowie ligi i maskotka klubowa Ipcio!
Podczas walk nasi najmłodsi zawodnicy i zawodniczki świetnie się bawią, a trenerzy i trenerki mają szansę na obserwację postępów ich podopiecznych! Dlatego w trakcie trwania ligi dbamy nie tylko o sportową rywalizację, ale też o przyjazną atmosferę, aby dzieci mogły czuć się komfortowo!
Co więcej, trenerzy starają się dopingować i podnosić na duchu swoich podopiecznych. Poznańska Dziecięca Liga Judo to rosnąca liczba judoków i mnóstwo emocji!
Liga to zawody przeznaczone dla dzieci trenujących w naszych punktach (tych w wieku przedszkolnym również). Uczestnicy walczą w różnych kategoriach w zależności od wieku, wagi i stażu trenowania, obowiązkowy jest także odpowiedni strój - judoga z herbem klubu.

Dla dzieci i ich bliskich to wspaniała okazja na wspólne spędzenie czasu i początek pięknej przygody, każdy kolejny etap jest krokiem w rozwoju i zdobywaniu doświadczenia!

liga to etapy od stycznia do grudnia, podczas każdego z nich zbieramy medale, które finalnie łączą się w jedną całość!

Za nami już III etapy, odliczamy do kolejnych!

IV ETAP - 02.10.2022
V ETAP - listopad 2022

WYDARZENIE WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ URZĄD MIASTA POZNANIA

Kto zdobędzie wszystkie medale?!