Aktualni Sponsorzy

Akademia Judo to nie tylko treningi judo i zawody, AJ to ogromna społeczność, która poza zawodnikami, ich bliskimi oraz trenerami, składa się również z przyjaciół, partnerów i sponsorów Klubu!

Grupa PGE

Sponsor Tytularny PGE Akademii Judo - jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

Jaka jest ich misja?

Grupa PGE chce odegrać kluczową rolę w modernizacji sektora energetycznego. Misją Grupy PGE jest zapewnienie energii dla bezpiecznej przyszłości. Zgodnie z długoterminową wizją PGE ma zostać liderem zrównoważonej transformacji energetycznej w Polsce. Wizja spółki przekłada się na trzy priorytety strategiczne, które obejmują: wytwarzanie energii przyjaznej dla środowiska, świadczenie nowoczesnych usług energetycznych, sprawne i efektywne funkcjonowanie Grupy PGE

Współpraca z Grupą PGE daje nam - PGE Akademii Judo - możliwości rozwoju, poszerzania horyzontów i bycia o krok dalej - jesteśmy dumni, że jako Klub Sportowy PGE Akademia Judo możemy być częścią sportowej społeczności Grupy PGE!

Sushi&Food Factor

Sponsor Główny Akademii Judo - sushi i dania gotowe opierające się na autorskich przepisach - to oryginalne potrawy dostępne "na już", do złapania między treningami!

Jaka jest ich filozofia produkcji?

Firma ma specjalnie powołany zespół ds. innowacji i rozwoju nowych produktów, który nieustannie poszukuje możliwości pozwalających na tworzenie wyjątkowego menu dań gotowych.

Ich cel?

Aby zawsze było pysznie, świeżo i różnorodnie!

Sushi&Food Factor to firma z Polski, która zatrudnia blisko 200 osób oraz aktywnie uczestniczy w działaniach charytatywnych, dzieląc się dobrem na zewnątrz. Sushi&Food Factor to Sponsor Główny AJ, jesteśmy dumni, że mamy takie wsparcie!

Sponsorzy i Partnerzy Klubu:

Sponsorzy i Partnerzy eventów:

Partnerzy medyczni Klubu:

Szkolenie dzieci i młodzieży współfinansowane jest przez:

Współpracujemy z:

Możesz do nas dołączyć - sprawdź ofertę sponsorską!