Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Judo

Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnościami w Judo organizowane są przez nas od 2013r. - skierowane są do osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi ale także fizycznymi.

Organizacja tego wydarzenia to przede wszystkim efekt rozwoju klubu i działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami!

Dla każdego zawodnika i zawodniczki ukoronowaniem ciężkiej pracy na treningach jest udział w zawodach, a szczególnie w najważniejszej imprezie na arenie narodowej!

Te zawody to nasza duma i ogromna radość, to wyjątkowe wydarzenie pełne sportowych emocji na najwyższym poziomie. Każdy z uczestników i kibiców podkreśla, jak wzruszająca, pełna emocji i wyjątkowa jest ta rywalizacja!

W przeddzień zawodów odbywa się trening obserwowany, aby dobrać zawodników pod względem stopnia niepełnosprawności, wagi i wieku - tak, aby zapewnić im odpowiednie bezpieczeństwo podczas walk. Dodatkowo już tego dnia rozpoczyna się dobra zabawa - spotykamy się na tatami i wspólnie celebrujemy ten moment!

Corocznie z całej Polski przyjeżdżają do nas zawodnicy z wielu klubów, aby wziąć udział w rywalizacji i wspólnie świętować sukces - bądź tam z nami!