Poznańska Dziecięca Liga Judo

Poznańska Dziecięca Liga Judo to cykliczne zawody judo mające na celu wprowadzenie podopiecznych do rywalizacji sportowej!

ZAPISY NA II ETAP DO 1 MARCA

Każdy etap ligi uczy dzieci pewnych wartości judo, nierzadko pomagają w tym nowi bohaterowie ligi i maskotka klubowa Ipcio!
Podczas walk nasi najmłodsi zawodnicy i zawodniczki świetnie się bawią, a trenerzy i trenerki mają szansę na obserwację postępów ich podopiecznych! Dlatego w trakcie trwania ligi dbamy nie tylko o sportową rywalizację, ale też o przyjazną atmosferę, aby dzieci mogły czuć się komfortowo!
Co więcej, trenerzy starają się dopingować i podnosić na duchu swoich podopiecznych. Poznańska Dziecięca Liga Judo to rosnąca liczba judoków i mnóstwo emocji!
Liga to zawody przeznaczone dla dzieci trenujących w naszych punktach (tych w wieku przedszkolnym również). Uczestnicy walczą w różnych kategoriach w zależności od wieku, wagi i stażu trenowania, obowiązkowy jest także odpowiedni strój - judoga z herbem klubu.

Dla dzieci i ich bliskich to wspaniała okazja na wspólne spędzenie czasu i początek pięknej przygody, każdy kolejny etap jest krokiem w rozwoju i zdobywaniu doświadczenia!

liga to etapy od stycznia do grudnia, podczas każdego z nich zbieramy medale, które finalnie łączą się w jedną całość!

Rozpoczyna się Poznańska Dziecięca Liga Judo 2024...

W tym roku stoimy przed trudną sytuacją związaną ze zmianą lokalizacji naszego Klubu. Nasza obecna siedziba ma zostać zrównana z ziemią, a na jej miejscu ma powstać pływalnia. Potrzebujemy nowego miejsca do funkcjonowania Akademii. We współpracy z Miastem powstał projekt, który ma być finansowany ze źródeł Urzędu Miasta, dotacji ministerialnej oraz przez Akademię Judo. Łączna wartość inwestycji to około 10 000 000 złotych. Aby powstał nasz nowy dom, Akademia musi pozyskać 2 000 000 złotych. Dlatego w trakcie trwania ligii będą odbywać się zbiórki pieniężne właśnie na ten cel.

Do zobaczenia 10 marca!

WYDARZENIE WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ URZĄD MIASTA POZNANIA

Kto zdobędzie wszystkie medale?!