„Bezpieczny Ejber w Akademii Judo” we współpracy z Unum Życie

przez Akademia Judo
Drodzy Rodzice,

jak zapowiadaliśmy, w niedzielę rusza projekt „Bezpieczny Ejber w Akademii Judo” we współpracy z firmą Unum Życie TUiR S.A.

Przygotowaliśmy dla Państwa cykl webinarów i spotkań z przedstawicielami firmy Unum podczas treningów Waszych dzieci. Szczegółowy grafik spotkań otrzymacie Państwo już niebawem na swoje skrzynki e-mailowe.

Jednak już dzisiaj zapraszamy Państwa do udziału w pierwszym webinarze, zaplanowanym na 25 października o godz. 20.00 za pomocą aplikacji ZOOM.

Zapisów prosimy dokonywać za pomocą poniższego linka:

https://sb.unum.pl/callcenter/campaigns/iframe/leads/form?hash=2c0fdab71ca10b78ac68e32307829e5712b65c0a428e3ed407d9e5fef95103de

Nie warto odkładać tego na później – liczba miejsc jest ograniczona.

Podczas webinaru skupimy się przede wszystkim na prewencji, która jest niezbędna w dbaniu o bezpieczeństwo naszych dzieci.

Agata Szafran – wielokrotna zdobywczyni złotych medali w Judo oraz trenerka naszej Akademii opowie m. in. o tym, że Judo to nie tylko technika oraz jak ważną rolę odgrywają zmysły. Nie obędzie się bez wskazówek m.in o tym jak zapewnić zawodnikowi judo poczucie bezpieczeństwa.

Martyna Szulc – przedstawicielka naszego partnera, firmy Unum skupi się przede wszystkim na przyszłości naszych zawodników, na tym jak przygotować się na moment, kiedy dziecko podejmie decyzję, że Judo to już nie tylko zabawa, a sport, który chce uprawiać zawodowo.

Podczas kolejnych webinarów będziecie mieli Państwo okazję spotkać się z wykwalifikowanym Ratownikiem Medycznym oraz specjalistą od Cyberprzestępczości.

Mamy nadzieję, że zarówno webinary, jak i spotkania na żywo będą dla Państwa niezwykle wartościowe, a przekazywane treści znajdą zastosowanie zarówno teraz jak i w przyszłości.

Do zobaczenia 25 października! PGE Akademia Judo

Czytaj także