Brązowy krążek Pucharu Europy Juniorów

przez Akademia Judo

Największe emocje za nami, możemy świętować‼️🎉

Natalia Stokłosa (-48) z brązowym krążkiem podczas Pucharu Europy Juniorów🙌🥉

Jakie emocje towarzyszyły Natalii w drodze na zawody❓

“Na Puchar Europy jechałam z pozytywnym nastawieniem i zimną głową. Chciałam pokazać się z jak najlepszej strony, nie myślałam o wyniku, tylko o czerpaniu radości z judo” – wspomina zawodniczka

Judoczka ostatnie 4 tygodnie przed Pucharem Europy rozpoczęła plan treningowy ułożony przez Trenerkę PGE Akademii Judo Agatę Perenc razem z Trenerem Radosławem:

“Miałam indywidualne treningi z Trenerką Agatą na macie, miałam rozpisany plan biegowy oraz siłowy przez Trenera Michała (od przygotowania motorycznego). Oczywiście w przygotowaniach pomagali wszyscy trenerzy: Trener Radek, Władimir, Michał, Piotr oraz Trenerka Agata.”

“Popracowałyśmy nad wytrzymałością i taktyką walki. Natalia to pracowita i rzetelna zawodniczka więc praca z nią to przyjemność. Wydaję mi się, że w jej przypadku kluczowa była opieka trenerska na zawodach. Mam tu na myśli pomoc w rozgrzewce, ustalenie taktyki na każdą walkę oraz motywowanie przed i w trakcie walki. Z ostatecznego rezultatu jestem bardzo zadowolona. Natalia zdobyła swój pierwszy medal z Pucharu Europy Juniorek, zapewniła sobie tym samym kwalifikację na wrześniowe Mistrzostwa Europy” – dodaje Trenerka PGE AJ Agata Perenc

Tego dnia przed walką wszystko było dokładnie zaplanowane:

“Przed każdą walką miałam dokładnie umówiony plan działania z Trenerką Agatą, dlatego do każdej wychodziłam ze spokojem i wiedziałam co mam robić. Oceniam swoją walką dobrze, oczywiście, że mogło być lepiej, ale jestem zadowolona”

Jeszcze raz gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy‼️🥳

Macie jakieś pytania do Natalii❓ Piszcie miało pod postem👇

Sponsorem Tytularnym PGE Akademii Judo jest Grupa PGE

#GrupaPGE#Sushi4You#poznanwspiera#poznan#pgeakademiajudo#ajjudo#pzjudo#judofamily#judo

Czytaj także