Tuzla Cup I Berlin

przez Akademia Judo

Nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnili, że ciężka praca na treningach przynosi niesamowite efekty!🥋

Wracamy z turnieju Tuzla Cup w Berlinie z workiem medali. Na tatami daliśmy z siebie absolutnie wszystko, pokazując prawdziwego ducha walki, pasję i judo na najwyższym poziomie.

Wielkie gratulacje dla medalistów:

U-18

🥇 Złoty medal: Jędrzej Gumny 50 kg

🥈 Srebrne medale: Adam Pawłowski 73 kg, Marek Mrula +90 kg, Nadia Wasilkowska 78 kg

🥉 Brązowe medale: Amelia Wolska 78 kg, Klaudia Tyrra-Kurasik 48 kg

U-15

🥇 Złoty medal: Zuzia Waligórska 57 kg

🥈 Srebrne medale: Marcel Tynecki 42 kg, Konstanty Najderek 60 kg

🥉 Brązowe medale: Marcel Bielinis 50 kg, Stanisław Frankowski 38 kg, Zosia Garlińska +63 kg, Magda Jarzębak 52 kg, Alicja Jaworska 44 kg, Lidka Baugmart 40 kg, Gabriela Wróblewicz 48 kg

Wyniki klasyfikacji klubowej:

  1. miejsce w klasyfikacji chłopców
  2. miejsce w klasyfikacji dziewcząt

Jesteśmy ogromnie dumni z każdego naszego reprezentanta. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!

Wielkie podziękowania dla trenerów!

Ten sukces nie byłby możliwy bez profesjonalnego prowadzenia i wsparcia. Ogromne brawa i podziękowania kierujemy do naszej niezastąpionej kadry trenerskiej: Joanny Witkowskiej, Michała Ostapiuka oraz Antonio Pereza.

Gratulacje dla całego zespołu, zawodników oraz rodziców, którzy zawsze głośno nas dopingują!💙

Czytaj także

Translate