Nasi zawodnicy po raz kolejny udowodnili, że ciężka praca na treningach przynosi niesamowite efekty!🥋
Wracamy z turnieju Tuzla Cup w Berlinie z workiem medali. Na tatami daliśmy z siebie absolutnie wszystko, pokazując prawdziwego ducha walki, pasję i judo na najwyższym poziomie.
Wielkie gratulacje dla medalistów:
U-18
🥇 Złoty medal: Jędrzej Gumny 50 kg
🥈 Srebrne medale: Adam Pawłowski 73 kg, Marek Mrula +90 kg, Nadia Wasilkowska 78 kg
🥉 Brązowe medale: Amelia Wolska 78 kg, Klaudia Tyrra-Kurasik 48 kg
U-15
🥇 Złoty medal: Zuzia Waligórska 57 kg
🥈 Srebrne medale: Marcel Tynecki 42 kg, Konstanty Najderek 60 kg
🥉 Brązowe medale: Marcel Bielinis 50 kg, Stanisław Frankowski 38 kg, Zosia Garlińska +63 kg, Magda Jarzębak 52 kg, Alicja Jaworska 44 kg, Lidka Baugmart 40 kg, Gabriela Wróblewicz 48 kg
Wyniki klasyfikacji klubowej:
- miejsce w klasyfikacji chłopców
- miejsce w klasyfikacji dziewcząt
Jesteśmy ogromnie dumni z każdego naszego reprezentanta. Wielkie brawa dla wszystkich zawodników!
Wielkie podziękowania dla trenerów!
Ten sukces nie byłby możliwy bez profesjonalnego prowadzenia i wsparcia. Ogromne brawa i podziękowania kierujemy do naszej niezastąpionej kadry trenerskiej: Joanny Witkowskiej, Michała Ostapiuka oraz Antonio Pereza.
Gratulacje dla całego zespołu, zawodników oraz rodziców, którzy zawsze głośno nas dopingują!💙
