MAMY TO!! ZŁOTE medalistki Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów

przez Akademia Judo

Przed Państwem świeżo upieczone ZŁOTE medalistki Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów 🥇🥋

Angelika i Eliza świetnie się dziś spisały, wygrywając wszystkie pojedynki w swoich kategoriach.

Angelika miała 4 walki i pod okiem trenerki Anety Szczepańskiej zdominowała kategorię 63kg, zdobywając kolejny w swojej karierze tytuł Mistrzyni Polski Seniorek!💙

Równie doskonale spisała się Eliza Wróblewska w kategorii 78kg! Eliza miała 2 walki i oba pojedynki wygrała w pięknym stylu – z trenerem Radosławem Miśkiewiczem u boku. 💙 

Wielkie gratulacje dla zawodników, którzy uplasowali się na:

V miejscu tuż za podium: Natalia Stokłosa 48kg, Marcelina Romaniuk 70kg, Mateusz Grendys 81kg, Damian Kubiak 100kg 

VII miejsce Justus Tomaszkiewicz 100kg

W walkach eliminacyjnych odpadli: Agata Szafran 63kg, Hanna Mazurkiewicz 63kg, Jakub Kobyliński 73kg, Jakub Kuczyński 73kg, Miłosz Bętkowski 81kg 

Gratulujemy medalistom, wyciągamy wnioski i wracamy do pracy w Poznaniu! 🥋💙

Czytaj także

Translate