Wigilijna Gala PGE Akademii Judo 2023

przez Akademia Judo

Droga #judofamily,

Za nami Wigilijna Gala PGE Akademii Judo 2022!

Podczas spotkania udało nam się wyróżnić i nagrodzić Medalistów Mistrzostw Polski w Judo, w Sumo i Osób z niepełnosprawnościami.

Na scenę – jak na podium – zaprosiliśmy również zwycięzców i zwyciężczynie tegorocznej Poznańskiej Dziecięcej Ligi Judo, a spośród wszystkich uczestników zawodów wylosowaliśmy nagrodę główną = rower – gratulujemy!

Gala to nie tylko czas podsumowań, ale i podziękowań – dlatego wyróżniliśmy również rodziców naszych judoków, którzy zaangażowali się w działalność klubu, a trenerzy i ich podopieczni mieli okazję wymienić się prezentami i dobrym słowem.

„Dziękujemy! Tak, jak IPPON oznacza ogłoszenie zwycięzcy, tak my dziś ogłosiliśmy zwycięzców i zwyciężczynie 2022 roku, ale pamiętajcie, że każde wejście na matę jest sukcesem! Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Was wszystkich i dla nas wszystkich, jesteśmy niezwykłą społecznością i pozostańmy taką w 2023 roku. Jednocześnie chciałbym z tego miejsca życzyć wszystkim wspaniałych, rodzinnych świąt, czasu na regenerację, udanego sylwestrowego świętowania i realizacji w przyszłym roku Waszych nowych postanowień, do zobaczenia na tatami!” – prezes, trener i założyciel klubu Radosław Miśkiewicz

Relacja z gali: https://poznan.tvp.pl/65155147/17122022

Czytaj także