Krajowa Grupa Spożywcza wspiera rozwój naszych zawodników

przez Franciszek Bryska

Dzięki wsparciu naszego partnera, Krajowej Grupy Spożywczej, zawodnicy z grupy startowej mogli wziąć udział w wyjazdowych zawodach. Uczestnictwo w rywalizacji na krajowych arenach jest dla młodych judoków bardzo ważne – pozwala im również w realizacji własnych marzeń i celów.

Chciałabym dostać się kiedyś do kardy klubu, bo będę mogła jeździć tak jak oni na międzynarodowe zawody. – mówi jedna z zawodniczek.

Z perspektywy trenerów grupy i zarządu klubu takie wsparcie jest kluczowe dla rozwoju przyszłych mistrzów. Z doświadczeń jakie zebrali w ciągu swojej kariery zawodniczej i trenerskiej wynika, że to właśnie ważne sprawdziany umiejętności i sportowej dojrzałości, jakimi są zawody pchają ich podopiecznych do przodu.

Dzięki współpracy z naszym partnerem, Krajową Grupą Spożywczą mogliśmy wysłać na zawody wszystkich zawodników by mogli rozwijać swoje umiejętności. Wiemy, że przez niemal 15 lat naszej działalności wiele młodych talentów dostało szansę walki o najważniejsze trofea w Polsce a nawet na arenie międzynarodowej – chcemy iść dalej w tym kierunku – dodaje Basia Dubkiewicz, współzałożycielka Akademii Judo.

Czytaj także