Unum oficjalnym Partnerem Ubezpieczeniowym PGE Akademii Judo!

przez Akademia Judo

Unum oficjalnym Partnerem ubezpieczeniowym PGE Akademii Judo!

Firma ubezpieczeniowa Unum zostaje oficjalnym Partnerem ubezpieczeniowym PGE Akademii Judo – razem zadbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych sportowców.

Umowa między Unum a PGE AJ zostaje zawarta na rok, dzięki niej firma Unum będzie realizowała doradztwo eksperckie w zakresie ubezpieczeń zarówno zawodniczek i zawodników klubu, jak i ich rodziców.

Co to oznacza dla społeczności PGE AJ?

„Dla naszego klubu to wielka szansa, krok nie tylko do przodu, ale i stopień wyżej, zupełnie inny poziom zadbania o zdrowie i bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Współpraca z Unum może pomóc nie tylko zawodnikom i zawodniczkom reprezentującym PGE Akademię Judo, ale również ich rodzicom. Dzięki Unum mamy szansę zabezpieczać niepożądane sytuacje, jakimi są choćby kontuzje, ponieważ świadczenia otrzymywane w wyniku zdarzenia pozwolą na szybszy powrót do zdrowia i treningów. Jako prezes, trener i założyciel Akademii liczę na zaangażowanie naszej społeczności, bo wiem, że potencjał tej współpracy może zasilić nasz Klub i pozwolić na sfinansowanie wdrażania takich aspektów, jak właśnie lepsza profilaktyka.” – Radosław Miśkiewicz

Warto wiedzieć, że Unum to firma ubezpieczeniowa, która działa od 1848 r. w USA, najbardziej rozwiniętym rynku ubezpieczeń na świecie i obejmuje swoją ochroną ponad 40 mln klientów.

Jak podaje nasz nowy  Partner – „…misją [Unum] jest zapewnienie klientom poczucia bezpieczeństwa i spokoju ducha.” W ich ofercie znajdują się ubezpieczenia na wypadek wielu chorób i sytuacji losowych. Unum zaznacza jak ważne jest gromadzenie kapitału na przyszłość.

Unum zaufało już ponad 300 000 Polaków i ponad 4 000 polskich przedsiębiorstw, dlaczego? Bo Unum pomaga klientom „…czuć się gotowymi na to, co przyniesie życie. Wybierając Unum Życie wybierasz najszerszą ochronę życia i zdrowia dla siebie i swoich bliskich.”

Więcej o firmie przeczytasz tu: https://www.unum.pl/o-firmie/

Z radością ogłaszamy kolejną współpracę naszego klubu, cieszymy się na zaufanie i zaangażowanie płynące nie tylko z międzynarodowego rynku, ale przede wszystkim to płynące od naszej społeczności – dziękujemy! 

Czytaj także