Nasi zawodnicy wrócili z XI Turnieju Judo o Puchar Dyrektora ZSS nr 101 w Poznaniu z ogromną pulą medali!

przez Akademia Judo

Co to był za dzień! Jesteśmy bardzo dumni z każdego zawodnika, każdej walki i każdego serca zostawionego na macie.

Wielkie brawa i podziękowania kierujemy do naszych trenerów: Dariusza Migdałka oraz Jana Wallusa. Dziękujemy za świetne prowadzenie, wsparcie w trudnych momentach i przygotowanie formy, która pozwoliła zdobyć medale. Jesteście najlepsi!🥋💙

Gratulacje dla zawodniczek i zawodników:

Złote medale: Filip Borowczyk, Oleksandr Velychko, Aleksander Dziamski, Dominik Mańkowski, Jan Baliński, Stanisław Huchwajda, Julia Majewska

Srebrne medale: Sebastian Skibiński, Andrzej Olejnik, Szymon Nowak, Aleksander Kotłowski, Tadeusz Woźniak, Kacper Pawlisiak, Dawid Sikora, Nicole Banach

Brązowe medale: Jarosław Przylepa, Adrian Łuczak, Tymon Kramik-Galon, Daniel Binder, Wojciech Fabiański, Mateusz Andrzejak, Michał Przybyłek, Michał Revtiuk, Mateusz Stasik, Karolina Pietrasiak, Klaudia Zeuschner.

Wielkie gratulacje dla całej ekipy!💙

Odpoczywamy chwilę i widzimy się na treningu. 

Czytaj także

Translate