Co to był za dzień! Jesteśmy bardzo dumni z każdego zawodnika, każdej walki i każdego serca zostawionego na macie.
Wielkie brawa i podziękowania kierujemy do naszych trenerów: Dariusza Migdałka oraz Jana Wallusa. Dziękujemy za świetne prowadzenie, wsparcie w trudnych momentach i przygotowanie formy, która pozwoliła zdobyć medale. Jesteście najlepsi!🥋💙
Gratulacje dla zawodniczek i zawodników:
Złote medale: Filip Borowczyk, Oleksandr Velychko, Aleksander Dziamski, Dominik Mańkowski, Jan Baliński, Stanisław Huchwajda, Julia Majewska
Srebrne medale: Sebastian Skibiński, Andrzej Olejnik, Szymon Nowak, Aleksander Kotłowski, Tadeusz Woźniak, Kacper Pawlisiak, Dawid Sikora, Nicole Banach
Brązowe medale: Jarosław Przylepa, Adrian Łuczak, Tymon Kramik-Galon, Daniel Binder, Wojciech Fabiański, Mateusz Andrzejak, Michał Przybyłek, Michał Revtiuk, Mateusz Stasik, Karolina Pietrasiak, Klaudia Zeuschner.
Wielkie gratulacje dla całej ekipy!💙
Odpoczywamy chwilę i widzimy się na treningu.
